Gperi

Gperi смотреть последние обновления за сегодня на .

Gujarat Power Engineering and Research Institute | Admission 2019

1459
22
0
00:02:48
12.06.2019

The Premium Engineering College focuses on the holistic development of the students. Features: Quality education, Experienced faculty members, Excellent infrastructure, Industry-Institute Interaction, Siemens Centre of Excellence in "Industrial Automation" and many more...

GP - Ајде Џипери (Official Music Video)

2428980
39368
5466
00:03:58
12.09.2017

_ Џипери, навистина немам зборови... Никогаш не го очекував ова од Вас... Стигнавме и до таа бројка... Нашата фамилија прерасна во педесет илјади! :O Со цел да Ви се заблагодарам за тоа, Ви ја претставувам мојата прва песна за Вас - „Ајде Џипери“! Се надевам ќе Ви се допаднее! ЧАОО!! ЦУЦУЦУЦУЦУ!! _ Музика: 🤍 Текст: GP Продукција и монтажа: GP Камера: 🤍 Субскрајбнете и станете GPер! ► 🤍 Twitch ► 🤍 Facebook фан страна ► 🤍 Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Искористена песна во outroто: SirensCeol - Coming Home ► 🤍

GPERI journey

687
16
0
00:07:15
05.06.2015

Made By: Prof. Jatin Patel

#Justice for GPERI Faculty and Staff members

94
6
0
00:01:49
01.10.2020

#justiceforgperifaculty and staff members share it as much as possible. Better Than Thousand Days Of Diligent Study Is One Day With A Great Teacher. For more detail:- 🤍 #justice #gperi #educationsystem

GTU GPERI Course Offered

57
4
4
00:03:33
09.08.2021

Hello Friends Welcome to area learn Website 🤍 Course Detail 🤍 Instagram Link 🤍 - Facebook Link 🤍 = #arealearn #jasminpatel #gtu

БИТБОКСЕРИ И КЛАВИР!! (ЏИТ #3)

45898
2871
177
00:14:59
01.08.2021

Вриштат таленти видеово! Instagram ► 🤍 Clothing ► 🤍 Discord ► 🤍

Most sarcastic farewell speech (GPERI)

137395
2900
20
00:03:28
27.04.2019

Best farewell speech by Swarnim Mandlik at Gujarat Power Engineering and Research Institute Swarnim mandlik - 🤍 Video by Ronak Soni - 🤍

GPERI Engineering Concept for the School Students

249
5
0
00:06:06
12.01.2015

Decided Your Branch, Decided Your Future - Video Created by Parth N. Patel and Prof. Maulik A. Patel

Hon'ble Vice Chancellor Sir Speech for GPERI in Gujarati

674
6
0
00:00:58
07.10.2020

Gujarat Technological University is a premier academic and research institution which has driven new ways of thinking since its 2007 founding, established by the Government of Gujarat vide Gujarat Act No. 20 of 2007. Today, GTU is an intellectual destination that draws inspired scholars to its campus, keeping GTU at the nexus of ideas that challenge and change the world. GTU is a State University with 486 affiliated colleges in its fold operating across the state of Gujarat through its FIVE zones at Ahmedabad, Gandhinagar, Vallabh Vidyanagar, Rajkot and Surat. The University caters to the fields of Engineering, Architecture, Management, Pharmacy and Computer Science. The University has about 4,00,000 students enrolled in a large number of Diploma, Under Graduate, Post Graduate programs along with the robust Doctoral program.

Shock wave Game || Gperi Engineer's Day Event || #Gtu #Engineers #EngineeringDay || Story Vala.

371
12
0
00:00:32
14.09.2021

THANKS FOR WATCHING. KEEP SUPPORTING GUYS. Pls Like & Share...!!! Comment...!! Dont Forgot to subscribe

GPERI

260
1
0
00:01:38
26.03.2016

Our College Promotion !

Dr. Vivek Patel | HOD- Mechanical Engineering | GPERI

78
4
0
00:08:48
08.07.2021

Next in our series of Thoughtful Leaders, we have, Dr. Vivek Patel, HOD- Mechanical Engineering, Gujarat Power Engineering and Research Institute-[GPERI] Our series of Thoughtful Leaders bring stalwarts of the industry to get insights into the education industry and leadership style. #HOD #mechanicalengineering #GPERI #engineeringstudies #engineeringcolleges #engineeringcollegesinIndia #education #admissionsinIndia #admissions2021 #college #collegesinIndia #collegelife #leadersofIndia #collegeadmissions #educationindustry #EngineeringColleges #Engineering#EngineeringStudies Subscribe to our youtube channel to get more insightful videos. Follow us on social media channels to get the latest education updates Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 LinkedIn: 🤍

Five Night's At Freddy's 2 Night 4 (Na makedonski)

23666
622
40
00:10:58
01.01.2015

Ajde gperi, ako dostigneme 15 lajka, stavam nok 5! :) Leave a like, it helps me out a lot! Subscribe & join the GP ARMY! ► 🤍 Facebook ► 🤍 Twitter ► 🤍 Hello once again guys to another video of mine! Hope you like it! As I said, subscribe to become a GP and join the GP Army! :D Bye!

GP - Kako Mene (Official Music Video)

2156098
36129
6292
00:02:55
02.09.2020

Како Мене 💪 Music: GP Lyrics: GP Arrangement: GP & Antonio Stojanovski Mix & Master: Mario Jelikj Kun Beat: OGE BEATS Directed By: GP & SteadyFlow Filmed By: SteadyFlow Edited By: GP Models: Ivana Todorovska & Marija Lazarevska 💪 GET "Kako Mene" on: • Spotify: 🤍 • TikTok: 🤍 • Deezer: 🤍 • iTunes: 🤍 • Google Play: 🤍 🎵 Lyrics: Здраво здраво, денес ја ќе зборам На јутјубов веќе одамна творам А никад не прекинав ја да горам, еј Хејтери магла од сега ќе ве дробам, глеј Да ве научам вака Пет години хаслам без мака A вие што зборите и не ме знаете Ајде ние денес да се запознаеме Пеам, снимам, едитирам, програмирам и во сево ова сум број еден ја ви гарантирам 9,70 просек на факс од стипендија сега фул касссса Па некои глумат познати Никој не ги знае а главите им се у облаци Чичо GP да ве научи, од старт сум на врвот и сеуште не сум се накурчил Рефрен: Ја знам сакате ко мене Но за тоа ви треба многу време Дур зборите од страна Ја империја си градам (x2) Империја си градам ја сега без мака Заедно со публика што мене најмногу ме сака И ова никад не ми беше работа Револуција направив само преку забава А што направи ти? Колку успеа со хејт и љубомора? Ич А ја веруј доволно иам Дур малата те сака брат кај мене е у дм Точно, не е лесно да си ја Али многу работам па пари правам Дур главите во клубови, галама Двеста илјади ги славам Па кои сте вие мене да ми судите Можам да ве учам, кажи дали луди сте Јас сум мозок, а вие ембриони Илјада поминав идат милиони Рефрен: Ја знам сакате ко мене Но за тоа ви треба многу време Дур зборите од страна Ја империја си градам (x4) ❱ GP 🤍 🤍 ❱ GP Clothing 🤍 ❱ SteadyFlow 🤍 Artist Booking: +38970340499

АЈДЕ ЏИПЕРИ ДА СЛАВИМЕ СИТЕ!!

113672
6211
632
00:11:43
20.05.2018

Џипери... Ова е премногу... Се уште не можам да им поверувам на очиве дека под нашата песна стојат седум цифри... Ни на крај памет не очекував дека би дошол ден каде што таа би била број еден трендинг... Или пак дека толку многу ќе Ви се допадне и толку многу ќе ја слушате... Или пак ДЕКА ЌЕ НАПРАВИ ЕДЕН МИЛИОН ПРЕГЛЕДИ!!! Од се срце Ви се заблагодарувам за неизмерната и ненормална поддршка Џипери. Сите очекувања ги надминавте, и секој ден докажувате повеќе и повеќе дека сте најдобри и дека нема подобри од Вас!! Уште еднаш препренајмногу Ви се заблагодарувам за се што сторивте Џипери, и навистина не ми се верува дека ова се случува... Горд сум што ги имам најдобрите луѓе на планетава покрај мене. Ве сакам најмногу! -Вашиот GP. Се надевам дека Ви се допадна и ова видео GPери! :D Субскрајбнете и станете GPер! ► 🤍 Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Искористена песна во outroто: SirensCeol - Coming Home ► 🤍 Outroто беше направено од: Ristowy Inc.

GP - За Сто Илјади (Official Music Video)

1978813
35598
4878
00:04:48
04.07.2018

_ Оваа песна целосно ја посветувам до моите најсакани Џипери за ненормалната цифра од СТО ИЛЈАДИ! Никогаш, ама никогаш не помислив дека би дошол овој ден. НАЈДОБРИ СТЕ ЏИПЕРИИ!! Знајте го тоа! Се надевам ќе Ви се допадне и оваа песна! ЧАОО!! ЦУЦУЦУЦУЦУУУ!! _ Текст: GP Музика: Анастас Китановски ► 🤍 Mix & Master: Анастас Китановски ► 🤍 GP Режија: GP Дарко Јовановски Монтажа и Пост-Продукција: GP Камера: Дарко Јовановски ► 🤍 Борнео С. Н. ► 🤍 Дрон: Борнео С. Н. Субскрајбнете и станете GPер! ► 🤍 Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍

Dr. Vikas Raval | HOD- Science & Humanities | GPERI

108
3
0
00:06:25
16.03.2021

"The department explores the hidden talents, personality, and communication skills of the students to fulfill the need of budding technocrats." said Dr. Vikas Raval Our series of Thoughtful Leaders bring stalwarts of the industry to get insights into the education industry and leadership style. #GPERI #science #humanities #gujarat #engineeringcollege #managementcolleges #managementcollegesinIndia #education #admissionsinIndia #admissions2020 #college #collegesinIndia #collegelife #leadersofIndia #collegeadmissions #educationindustry #MBAColleges #MBA #MBAStudies Subscribe to our youtube channel to get more insightful videos. Follow us on social media channels to get the latest education updates Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 LinkedIn: 🤍

GPERI: Fees comparison of near by institute Low Res. (Mehsana)

62
4
0
00:00:36
11.05.2019

This video is designed to guide the 12th std. students to get admission in the right institute.

Tug of war on Engineers day Celebration at Gujarat Power Engineering and Research Institute Mehsana

895
8
1
00:00:49
27.08.2017

#GPERI(gperi.ac.in)#Tug of war #celebrating engineers day 2k16 #Teams in Final#Civil #Mechanical #MechaWorks # Winning team Mechanical #won 7 out of 9 #strongest team of the year#strategies worked # Engineers mind

УМЕТНИЦИ НАСЕКАДЕ!! (ЏИТ #2)

44660
3214
174
00:11:58
25.07.2021

Многу артисти оваа епизода! Instagram ► 🤍 Clothing ► 🤍 Discord ► 🤍

GPERI: Fees comparison of near by institute (Mehsana)

109
5
0
00:00:36
11.05.2019

This video is designed to guide the 12th std. students to get admission in the right institute.

GPERI Musicians on the Floor

880
24
0
00:03:28
01.05.2016

Please Subscribe us and don't forget to like our video. We are not expert but we are practising to be one..

СТАНАВ ТАТКО?!

143125
4544
269
00:10:05
09.07.2021

Еве како е да се чува бебе Instagram ► 🤍 Clothing ► 🤍 Discord ► 🤍

Prof. Rajesh Patel | HOD | Gujarat Power Engineering and Research Institute

238
9
0
00:06:27
05.03.2021

"Students of GPERI will bridge the gap between knowledge and challenges and cater to the demand for computer engineers has increased dramatically in recent years." said Prof. Rajesh Patel Our series of Thoughtful Leaders bring stalwarts of the industry to get insights into the education industry and leadership style. #GPERI​​ #HOD​​ #Gujarat​ #engineering​ #research​​ #admissionsinIndia​​ #admissions2020​​ #college​​ #collegesinIndia​​ #collegelife​​ #leadersofIndia​​ #collegeadmissions​​ #educationindustry​​ #MBAColleges​​ #MBA​​ #MBAStudies​​ Subscribe to our youtube channel to get more insightful videos. Follow us on social media channels to get the latest education updates Facebook: 🤍 ​ ​ Twitter: 🤍 ​ ​ Instagram: 🤍 ​ ​ LinkedIn: 🤍 ​ ​...

Prof. Sadanand Sahu | HOD- Civil Engineering | GPERI

57
3
0
00:08:59
16.03.2021

Next in our series of Thoughtful Leaders, we have, Prof. Sadanand Sahu, HOD- Civil Engineering at GPERI Our series of Thoughtful Leaders bring stalwarts of the industry to get insights into the education industry and leadership style. #GPERI #civilengineering #guajarat #HOD #research #engineeringcolleges #managementcollegesinIndia #education #admissionsinIndia #admissions2020 #college #collegesinIndia #collegelife #leadersofIndia #collegeadmissions #educationindustry #MBAColleges #MBA #MBAStudies Subscribe to our youtube channel to get more insightful videos. Follow us on social media channels to get the latest education updates Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 LinkedIn: 🤍

Gujrat Power engineering and research institute || Kaushalya-2k19.

569
11
1
00:05:01
11.03.2019

#1 #GPERI #annual_Festival #Kaushalya_2k19 #A.P.

Live Performance | 2022 | Shonti Raakh Gujarati Rap Song| GPERI College

148
23
7
00:02:15
09.08.2022

Original Video Open This Link - 🤍 Song :- Shonti Rakh Artist :- Minus , Me Me Million Music :- Minus , Me Me Million Lyrics :- Minus , Me Me Million Mixing And Mastering :- Minus Video Shot By :- Ankit Gauswami Video Editing :- Ankit Gauswami Insta follow : Me Me Million 🤍 Insta follow : Minus 🤍 #gujaratisong #rapsong #liveperformance #shontiraakhsong #hiphop

ГО НАЈДОВМЕ ПРВИОТ ТАЛЕНТ!! (ЏИТ #1)

63714
4307
234
00:09:33
10.07.2021

Новото шоу пристигна! Edited by ► 🤍 Instagram ► 🤍 Clothing ► 🤍 Discord ► 🤍

Chain Reaction with Falling Domino's ( Gperi college)

436
25
0
00:01:48
05.03.2017

Made fully chain mechanism with the help of Wooden Domino's.Word - GPERI Total Domino's -285

ЗАД КАМЕРИТЕ НА „ЗА СТО ИЛЈАДИ“

329111
11212
583
00:07:35
09.03.2019

Се надевам дека Ви се допадна и ова видео GPери! :D Субскрајбнете и станете GPер! ► 🤍 Instagram ► 🤍 Искористена песна во outroто: SirensCeol - Coming Home ► 🤍 Outroто беше направено од: Ristowy Inc.

GPERI CE 2016 BATCHMATE.... edit by:- Sneh Nayak

189
3
0
00:01:10
16.08.2017

Hey ......... Here ........ GPERI CE batchmate....... video........ With GUJARATI......song .....edit........ Friend..song...... Dedicate to all my friends........😎

Mehsana :Course on smart village will be offered soon as an additional course in GPERI |TV9News

479
0
00:01:15
01.08.2022

#smartvillage #mehsana #gujarat n10 Tv9 ગુજરાતીની Youtube ચેનલને સબસ્ક્રાઈબ કરો અને બેલ આઈકોન જરૂરથી દબાવો...જેથી દરેક મહત્વના વીડિયોની નોટિફિકેશન તમને મળતા રહેશે Please click on subscribe button and press bell icon button also to get notifications of interesting videos from TV9 Gujarati Top playlists : Khaas Mulakat - 🤍 Bhakti Stories : 🤍 Naukri9 = 🤍 Shu Vat Karo Chho : shorturl.at/nyzDU Dhartiputra = 🤍 Top 9 News = 🤍 Coronavirus Updates : 🤍 Kaam Ni Vaat With Dipali -🤍 Chat With Chirag - 🤍 Pushtakna Panethi - 🤍 Subscribe to receive Latest Updates of Ukraine-Russia war - 🤍 #gujaratinews #tv9gujarati #tv9gujaratilive #topnewstoday #newsingujarati #gujarat #tv9news #food #politicnews #politicalnews #sportsnews Social Media A/Cs Youtube Channel - 🤍 FB - 🤍 Instagram : 🤍 Twitter - 🤍 Website - 🤍 Android App - 🤍 IOS App - 🤍 = GUJARAT'S NO.1 NEWS CHANNEL First 24/7 Gujarati television news station operating from Ahmedabad, Gujarat, India. Known for its very bold, fast and for the people journalism in Gujarati. Its all said in its tag-line ...... : " GARV CHHE GUJARATI CHHU " Email : - tv9webdesk🤍gmail.com

Google students ambassador program 2014-India (GPERI).

270
3
1
00:01:09
10.06.2014

hey there, this video is an example of google students ambassador applicant video to be submitted. This will be helpfull to you for applying

Назад
Что ищут прямо сейчас на
gperi MUZYKA Röyksopp barbell row Rigar yanci devguyahnaf страшные криминальная россия rússia портал Иисус и телеканал Культура space engineers köprü FLORIDA MAYHEM фоксфорд подготовка к егэ gawr Gura ăn cay biography in hindi LCFC beginners yoga ds1